fbpx

Montaż klimatyzacji Kraków - cennik

Montaż klimatyzacji Kraków cennik – zależy Ci na uzyskaniu optymalnej temperatury, która podniesie wydajność i zapewni komfort – zarówno w pracy, jak i w domu? Wygląda na to, że potrzebujesz wydajnej i niezawodnej klimatyzacji, dzięki której ogrzejesz lub schłodzisz dowolnie wybraną przestrzeń. W przypadku takiego zakupu jednym z ważniejszych elementów jest koszt – w tym wypadku klimatyzacja Kraków cena. Jeśli szukasz dobrej jakości, jednocześnie jednak nie chcesz przepłacić, koniecznie sprawdź – klimatyzacja Kraków cennik.

 

Klimatyzacja Kraków cena – nasza oferta

W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli klimatyzatorów o zróżnicowanych parametrach. Wszystkie urządzenia cechują się wysoką jakością, co przekłada się na ich niezawodność i trwałość. Dlatego, jeśli szukasz urządzenia, które posłuży Ci przez wiele lat, koniecznie sprawdź nasze propozycje – klimatyzacja cena z montażem Kraków. W naszym cenniku znajdziesz modele o różnej mocy chłodniczej i grzewczej, co pozwala na dobór urządzenia do indywidualnych potrzeb Klienta. Interesuje Cię kompleksowe rozwiązanie? U nas dowiesz się również jak wygląda montaż klimatyzacji cena Kraków.

Klimatyzacja Split

od 3 600 zł brutto

Klimatyzator Ścienny Split z montażem podstawowym* do 5m instalacji

Klimatyzacja MultiSplit 2+1

od 7 900 zł brutto

Klimatyzatory MultiSplit 2+1 z montażem podstawowym* do 8m instalacji

Klimatyzacja MultiSplit 3+1

od 11 600 zł brutto

Klimatyzatory MultiSplit 3 +1 z montażem podstawowym* do 12 m instalacji

Klimatyzacja MultiSplit 4+1

od 14 300 zł brutto

Klimatyzatory MultiSplit 4+1 z montażem podstawowym* do 16 m instalacji

*Montaż podstawowy - co zawiera?

Usługi dodatkowe

Klimatyzacja Kraków cennik – co jeszcze oferujemy?

Oprócz sprzedaży i montażu klimatyzatorów świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe, dlatego warto poznać nasz serwis klimatyzacji Kraków cena. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, co zrobić, gdy urządzenie przestanie działać poprawnie. Nasz serwis klimatyzacji Kraków cennik obejmuje m.in. konserwację, naprawy oraz wymianę części. Wszystko po to, aby Twój klimatyzator działał jak najlepiej przez cały czas.

Montaż klimatyzacji Kraków cennik – zamów darmową wycenę

Jeśli potrzebna Ci wysokiej jakości i niezawodności klimatyzacja małopolskie, to jesteś we właściwym miejscu. Daj nam znać, a zajmiemy się wszystkim. Dobierzemy odpowiednie urządzenie, zamontujemy, uruchomimy i zapewnimy jego kompleksowy serwis. Zamów już dziś darmową wycenę dowiedz się więcej na temat montaż klimatyzacji Kraków cennik i przekonaj się, że dobrej jakości klimatyzacja Kraków wcale nie musi być droga.

Ciekawy ile kosztują klimatyzatory Split z montażem
wybranych marek?

Nie ma sprawy! Sprawdź poniżej lub skontaktuj się z nami

Cennik Rotenso
Cennik Gree
Cennik Haier
Cennik Aux
Zamów klimatyzację wraz z montażem w Małopolsce
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec - skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

Zamów Darmową Wycenę

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec – skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.