fbpx

Klimatyzacja Bochnia

Profesjonalny i estetyczny Montaż Kilmatyzacji w Bochni

Bez względu na metrażu budynku oraz rodzaj zabudowy możesz skorzystać z nowoczesnych rozwiązań i cieszyć się chłodem nawet w czasie największych upałów.

Niższe temperatury zapewnią Ci komfort w czasie relaksu oraz zwiększą wydajność podczas pracy i skorzystaj z usług profesjonalnej firmy z doświadczeniem.

Profesjonalny i estetyczny Montaż Kilmatyzacji w Bochni

Dołącz do 80+ zadowolonych klientów

Dlaczego my?
Świetnie znamy się na klimatyzacjach!

Już prawie 100 klientów zaufało nam, by dziś cieszyć się chłodem nawet w trakcie upałów.

Działamy błyskawicznie


Od chwili podpisania umowy w ciągu tygodnia poczujesz przyjemny chłód w miejscu instalacji.

Korzystamy z profesjonalnych urządzeń

Zaufaliśmy Haier, Gree, Rotenso, byś Ty mógł zaufać nam. To obopólna korzyść!

Płacisz tylko za to, co dla Ciebie zrobimy

Rozliczamy się za sprzęt, dodatkowe akcesoria i montaż, czyli za to, co dla Ciebie zrobiliśmy.

KlimaCool Bochnia — poznajmy się bliżej w chłodnej atmosferze 🙂

Zaufaj nam i skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań. Ambitni i doświadczeni instalatorzy chętnie sprostają Twoim oczekiwaniom.

Sprawdź, co na nasz temat mówią nasi klienci w zakładce „Opinie”. To będzie bardziej wiarygodne niż nasze „przechwalanki”.

Co możesz zyskać, współpracując z nami?

Poznaj korzyści, które uzyskasz, jeśli skorzystasz z naszych usług. Zajmujemy się instalacją klimatyzatorów oraz ich obsługą i serwisem. Jeśli się polubimy, to nasza współpraca będzie długofalowa, a my będziemy robić co w naszej mocy, by Twoja klima chodziła jak szwajcarski zegarek 😀

Darmowe doradztwo i przygotowanie kosztorysu

Czy wiesz, że rozliczamy się tylko za wykonane prace? Natomiast kosztorys i kosultacje są u nas bezcenne, dlatego dostajesz je GRATIS!

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania. Nie przejmuj się budżetem — koszt instalacji też będzie spełniał Twoje oczekiwania. Nasze urządzenia są wydajne i bezawaryjne, a sam montaż przebiega sprawnie. Piszesz się na taki układ?

Fachowy montaż klimatyzacji

Dołożymy wszelkich starań, by nasze usługi spełniły Twoje oczekiwania. Pozostawimy po sobie porządek, a Twoje wnętrze będzie wciąż atrakcyjne. Pamiętaj, że nasze działania w Twoim domu lub w firmie są ubezpieczone. Jeśli dojdzie do jakichkolwiek nieprawidłowości, to odszkodowanie pokryje wyrządzone przez nas szkody.

Kompetentna pomoc i terminowe serwisy

Wykorzystaj potencjał naszych instalatorów i doceń nas za terminowość. Bezustannie ulepszamy swoje kompetencje z zakresu montażu oraz przeglądów serwisowych. A wszystko po to, by Twoja klima działała bez zarzutu!

Klimatyzacja do domu Bochnia — ile to kosztuje?

Nie każdy lubi rozmawiać o kasie, ale w tym przypadku po prostu nie mamy wyjścia. Za nasze usługi trzeba opłacić fakturę, na której widnieje wcześniej zaakceptowana przez dwie strony kwota.

Ale… nie ma jednej kwoty dla wszystkich, a na koszt usługi składa się wiele czynników. Wiadomo, że instalacja klimy w Zamku Bochnia będzie nieco droższa od montażu w 30-metrowym biurze 🙃

Odezwij się do nas, a my przygotujemy Ci kompletną wycenę w ciągu kilku godzin. A jeśli interesuje Cię koszt orientacyjny, to zajrzyj tutaj -> cennik klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji w Bochni. Jak wygląda współpraca z nami?

Tylko 3 kroki czekają Cię od podłączenia klimatyzacji!

1. Pierwsza rozmowa

Skontaktuj się z nami, byśmy mogli zaproponować Ci nasze możliwości. Możesz skorzystać z maila lub rozmowy telefonicznej. Po krótkiej rozmowie poznamy Twoje potrzeby, a na ich podstawie przygotujemy kosztorys.


2. Druga rozmowa

W tym czasie odbywa się dopracowanie szczegółów współpracy oraz podpisanie umowy na wykonanie konkretnych czynności. Następnie zaczniemy kompletować sprzęt, który jest niezbędny do wykonania zlecenia.


3. Widzimy się u Ciebie!

W wyznaczonym terminie przyjedziemy pod wskazany adres i wykonamy montaż instalacji

Pamiętaj, że serwisy są nieodzownym elementem współpracy po podłączeniu.klimatyzacji. To jedyny sposób na to, by zachować gwarancję producenta.

Klima Cool → gdzie możemy ją zainstalować?

Z naszej strony nie ma żadnych ograniczeń poza terenem. Pracujemy w województwie małopolskim i staramy się tego pilnować.

Nasze klimatyzatory najczęściej trafiają do domów jednorodzinnych i mieszkań

Co mówią o nas nasi klienci?

5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ - Tyle średnio otrzymyjemy od naszy klinentów w opiniach
Zamów klimatyzację z montażem w Bochni
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec - skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

Zamów Darmową Wycenę

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec – skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.