fbpx

Klimatyzacja Brzesko

Profesjonalny i estetyczny Montaż Kilmatyzacji w Brzesku

Dołącz do grona szczęśliwych posiadaczy klimatyzacji w Brzesku. Twój sąsiad już ją ma, a Ty wciąż czekasz na upalne lato?

Zadbaj o komfort życia swojej rodziny i dołącz do zadowolonych klientów Klima Cool. Chętnie zadbamy o to, by w Twoim domu lub w firmie czuć było przyjemny chłodek nawet wtedy, gdy termometr za oknem wskazuje ponad 30 stopni Celsjusza.

Poznaj nasze zalety i korzyści z posiadania klimy. Zadbamy o dobór urządzeń, instalację oraz serwisy gwarancyjne.

Dlaczego my?
Fachowa wiedza i odpowiedź na wszystkie pytania

Chcesz dołączyć do grona 100+ zadowolonych klientów? Napisz do nas, a my przygotujemy szczegółowy kosztorys.

Podpisz umowę i ciesz się klimą już w ciągu 5 dni!

Od chwili podpisania umowy pojawimy się pod wskazanym adresem już w ciągu dni, byś mógł korzystać z klimatyzacji w Brzesku.

Tylko pewni producenci i sprawdzone marki

My już zdecydowaliśmy. Współpracujemy z m.in. Gree, Haier, Rotenso, by spełnić Twoje wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Przystępna cena usług i serwisów gwarancyjnych

Najniższa cena za klimatyzację i montaż instalacji wynosi 3 600 złotych.

KlimaCool Brzesko — czy warto nas poznać?

Pewnie, że tak! Jesteśmy zespołem młodych i energicznych ludzi, którzy chętnie wykonują swoją pracę i robią to zgodnie z najwyższymi standardami.

Dzięki nam wielu mieszkańców Brzeska już dziś korzysta z klimatyzacji, gdy za oknem temperatury powietrza znacznie rosną.

Poznaj opinie naszych klientów i podejmij właściwą decyzję.

Co robimy i co możesz dzięki nam zyskać?

U nas płacisz i masz prawo wymagać. A my zawsze robimy co w naszej mocy, by Twoje zadowolenie sięgnęło zenitu. Skorzystaj z naszych usług, które są kompleksowe na każdym etapie współpracy. Poznaj nasze mocne strony.

Darmowy kosztorys i doradztwo

Jedną z naszych filozofii prowadzenia firmy, którą zdecydowanie chwalą sobie nasi klienci, jest wystawianie rachunku za pracę, która została w rzeczywistości wykonana. A więc współpraca w okresie przygotowawczym do instalacji jest całkowicie darmowa. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić i podzielić się z nami swoimi problemami, a my pomożemy Ci je rozwiązać.

Usługa szyta na miarę potrzeb

Dokładnie przeprowadzony wywiad pozwoli nam dopasować instalację, która z pewnością spełni wszystkie Twoje potrzeby. Będzie wydajna, cicha, prosta w obsłudze, bezawaryjna, a dodatkowo - zmieści się w założonym przez Ciebie budżecie.

Fachowy i estetyczny montaż

Boisz się bałaganu lub szkód materialnych? U nas takie sytuacje nie mają miejsca. Oprócz podejmowania odpowiedzialnych działań możemy Ci zagwarantować, że od nieszczęśliwych wypadków w czasie pracy Twoje mienie jest ubezpieczone. A zatem z Klima Cool nic nie ryzykujesz!

Kompetentna pomoc i usługi serwisowe

Skorzystaj z naszej pomocy, gdy marzysz i klimie w domu lub firmie. Chętnie zadbamy również o terminową realizację serwisów wraz z prowadzeniem niezbędnej dokumentacji, by urządzenie nie straciło gwarancji producenta. Poznaj nas bliżej!

Klimatyzacja domowa Brzesko — cennik usług

Wbrew pozorom klimatyzacja w domu lub w firmie to nie tylko rarytas dla bogaczy. Nawet jeśli uważasz się za przeciętnego Kowalskiego, to zapewniamy, że stać Cię nasze usługi.

Cena klimatyzatorów oraz usługi montażowej jest zależna od powierzchni, która ma być chłodzona. Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, więc możesz być pewien, że do małego apartamentu nie otrzymasz urządzenia przeznaczonego na budynek wielkości Pałacu Goetz 😀

Skontaktuj się z nami, powiedz nam, czego oczekujesz, a my w ciągu kilku godzin przygotujemy wstępną wycenę montażu klimatyzacji.

Chcesz wiedzieć na już? Zajrzyj tutaj → cennik klimatyzacji 🙂.

Montaż klimatyzacji w Brzesku. Sprawdź, jak pracujemy.
Krok po kroku.

Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od korzystania z chłodnych wnętrz w czasie upalnego lata

1. Rozmowa

Bez względu na to, czy lubisz pisać, czy rozmawiać, skontaktuj się z nami i powiedz o swoich potrzebach. Możesz do nas zadzwonić lub napisać @

Skorzystaj z możliwości i podejmij właściwą decyzję!

2. Przygotowanie kosztorysu

Kosztorys i jego akceptacja są konieczne, byśmy mogli podjąć kolejne kroki. Wypracujemy taki schemat działania, by Twoje zadowolenie było optymalne.

To jak, powiesz „tak” KlimaCool?

3. Montaż klimatyzacji i serwisy gwarancyjne

Umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie na montaż klimatyzacji w Brzesku.

Pamiętaj, że okresowe przeglądy urządzenia są niezbędne, by każdy nie stracić gwarancji producenta.

Gdzie instalatorzy z KlimaCool bywają najczęściej?

Pracujemy głównie na terenie województwa malopolskiego, jednak jesteśmy otwarci na Twoje propozycje 🙂

Instalacje wykonujemy głownie w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, a także w firmach, biurach oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Opinie klientów — poznaj je osobiście​

5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ - Tyle średnio otrzymyjemy od naszy klinentów w opiniach

Brzesko — Twoja klimatyzacja już do Ciebie jedzie

Postaw na profesjonalne usługi i dostępność pomocy technicznej oraz serwisowej. Klima Cool to marka, której nie da się nie lubić. Podejmij właściwą decyzję i nie żałuj kasy na solidną klimę.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.