fbpx

Montaż klimatyzacji Kraków

PROFESJONALNY I ESTETYCZNY MONTAŻ KLIMATYZACJI W KRAKOWIE

Montaż klimatyzacji Kraków to must have w każdym współczesnym wnętrzu bez względu na jego funkcję. Dołącz do 80+ zadowolonych klientów, którzy średnio oceniają naszą pracę na 9/10.

PROFESJONALNY I ESTETYCZNY MONTAŻ KLIMATYZACJI W KRAKOWIE

Montaż klimatyzacji Kraków to must have w każdym współczesnym wnętrzu bez względu na jego funkcję. Dołącz do 80+ zadowolonych klientów, którzy średnio oceniają naszą pracę na 9/10.

5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ - Tyle średnio otrzymujemy od naszych klientów w opiniach
Dlaczego my?
Jesteśmy profesjonalistami z ogromem wiedzy technicznej

Na swoim koncie mamy obsługę prawie 100 firm i klientów indywidualnych. Stale dbamy o to, by ta liczba rosła!

Nasze działania są konkretne i błyskawiczne

Dzięki naszej firmie już w ciągu 3 dni od podpisania umowy możesz cieszyć się klimatyzacją w Krakowie.

Świadomie dbamy o jakość naszych komponentów

Haier, Gree, Rotenso to tylko niektóre marki, które zapewniają nam dostęp do profesjonalnych rozwiązań.

Cena usług jest adekwatna do jakości


Cena klimatyzacji z montażem w Krakowie zaczyna się już od 3600 złotych.

KlimaCool Kraków - kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ambitnych ludzi, którzy robią, co mogą, by spełnić potrzeby mieszkańców Krakowa z zakresu profesjonalnego i kompleksowego montażu klimatyzacji oraz serwisu tych urządzeń.

Zamiast klasycznych „laurek” zapraszamy Cię do zapoznania się z opiniami naszych klientów. One są bardziej wiarygodne od naszych „przechwalanek”.

Co robimy i jak na tym zyskasz?

Zamiast profesjonalnej wiedzy związanej z montażem, obsługą oraz serwisem, poznaj korzyści, które pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję o współpracy z nami. KlimaCool to pewność, że teoria i praktyka związana z klimatyzacją nie będzie Cię dotyczyła. A więc my wykonujemy w sposób profesjonalny montaż klimatyzatorów Kraków, a Ty spijasz śmietankę, delektując się przyjemnym chłodem w domu, w firmie lub w biurze.

Bezpłatne doradztwo i wycena

U nas płacisz tylko za to, co faktycznie wykonaliśmy. Jesteśmy dalecy od tego, by liczyć kasę przed realizacją kontraktu. Już od pierwszego kontaktu gwarantujemy Ci dostęp do fachowych porad naszych specjalistów oraz możliwość przygotowania kosztorysu usługi i to całkowicie za darmo.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z KlimaCool, to rachunek otrzymasz tylko za wykorzystany sprzęt oraz usługę montażu. Serwisy gwarancyjne, których będziesz potrzebował w przyszłości, również będą płatne. Zgadzasz się na takie warunki współpracy?

Usługa szyta na miarę potrzeb

Dbamy o jakość świadczonych usług, więc nie musisz się obawiać, że pozbawimy Twoje wnętrze estetyki i wprowadzimy do niego totalny chaos. Wykonywane przez nas prace są dokładne i nie naruszą designu poszczególnych pomieszczeń. Wszystkie instalacje będą niewidoczne, a obiekt posprzątany. Klimatyzacja z montażem KlimaCool Kraków zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie.

Czy wiesz, że każdy wypadek przy pracy z naszym udziałem jest objęty specjalistycznym ubezpieczeniem? To właśnie ono pokryje także wszystkie ewentualne starty w Twoim obiekcie.

Profesjonalny i estetyczny montaż klimatyzacji — bez szkód i chaosu

Dbamy o jakość świadczonych usług, więc nie musisz się obawiać, że pozbawimy Twoje wnętrze estetyki i wprowadzimy do niego totalny chaos. Wykonywane przez nas prace są dokładne i nie naruszą designu poszczególnych pomieszczeń. Wszystkie instalacje będą niewidoczne, a obiekt posprzątany.

Czy wiesz, że każdy wypadek przy pracy z naszym udziałem jest objęty specjalistycznym ubezpieczeniem? To właśnie ono pokryje także wszystkie ewentualne starty w Twoim obiekcie.

Fachowa pomoc i usługa serwisowa

Bez wątpienia wydajność i trwałość urządzeń zależy od tego, jaką mają opiekę klimatyzatory. Na szczęście w Klima Cool dbamy o regularne serwisy i ekspresowe usuwanie usterek. Dzięki temu nasze klimatyzacje są niezastąpione! Nasz zespół to specjaliści od montażu, przeglądów instalacji oraz uzupełniania płynów. Poznaj nas bliżej!

Cennik klimatyzacji Kraków - ile to kosztuje?

Pewnie myślisz teraz, że za taki luksus trzeba słono zapłacić? Wprawdzie na to pytanie nie ma nigdy jednoznacznej odpowiedzi, ale już teraz możemy Ci zdradzić, że jesteś w błędzie.

Jeśli interesuje Cię klimatyzacja Kraków montaż w małym mieszkaniu, to z całą pewnością cena usługi i sprzętu będzie niższa, od obsługi zlecenia, które ma na celu wydajną pracę urządzeń w domu à la Zamek Królewski na Wawelu 😉

Ale…

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje klimatyzacja z montażem Kraków KlimaCool, wystarczy, że do nas napiszesz. Wycenę możesz otrzymać już w ciągu kilku godzin. Ostatecznie koszt usługi jest uzależniony od samego urządzenia, jego wydajności oraz użytych podzespołów. Koszt może generować także lokalizacja wykonania instalacji.

Skontaktuj się z nami, a my zrobimy co w naszej mocy, by dostarczyć Ci wycenę w trybie pilnym!

A jeśli należysz do tej ogromnej grupy klientów, którzy po prostu nie lubią czekać (nie, bo nie 😝) to skorzystaj z tego linku i poznaj przybliżone koszty: klimatyzacja Kraków cena. Klimatyzacja w Krakowie i jej montaż wcale nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami.

 

Montaż klimatyzacji w Krakowie - krok po kroku.
Czego możesz się spodziewać podczas współpracy z KlimaCool?

Całość załatwisz z nami w 3 prostych krokach.

1. Konsultacja telefoniczna lub mailowa

Skorzystaj z opcji „Zamów darmową wycenę”, by porozmawiać z nami i przeanalizować swoje potrzeby.

W czasie krótkiej rozmowy rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości, odpowiemy na pytania oraz skompletujemy informacje niezbędne do realizacji kolejnych kroków.

2. Dobór klimatyzatora i wycena

Po uwzględnieniu wszelkich Twoich oczekiwań przygotujemy kompletną wycenę, która będzie podstawą do podjęcia ostatecznej decyzji o współpracy.

Oczywiście, dopiero gdy powiesz „tak”, zaczniemy przygotowywać się do realizacji Twojego zamówienia.


3. Montaż oraz serwis

Po skompletowaniu sprzętu oraz niezbędnych akcesoriów zajmiemy się montażem klimatyzacji w Krakowie pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Ale to nie koniec naszej współpracy. Regularnie będziemy do Ciebie wpadać. Wprawdzie nie na kawę, ale na serwis* urządzenia , który znacznie wydłużą jego żywotność.

To nie koniec naszej współpracy. Regularnie będziemy do Ciebie wpadać. Wprawdzie nie na kawę, ale na serwis* urządzenia, który znacznie wydłużą jego żywotność.

To niezbędny element układanki, dzięki któremu gwarancja producenta będzie ważna.
Bez pieczątki na dokumentach serwisowych Twoja klima straci ochronę. Więc nie ma nad czym dywagować!

Klimatyzacja Kraków? Gdzie najczęściej montujemy „cool” klimatyzację

Najczęściej pracujemy w budynkach indywidualnych, a także firmach i obiektach użyteczności publicznej w Krakowie. I tego się trzymamy 🙂 

Dbamy o trwałość i wydajność urządzeń, które znajdują się u naszych klientów w Krakowie. Podejmij najlepszą decyzję i skontaktuj się z Klima Cool! Napisz już teraz i poznaj szczegóły naszej oferty.

DARMOWA WYCENA
Zostaw nam swój numera, a my do Ciebie oddzwonimy
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec - skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług. Oddzwaniamy tego samego dnia, najczęściej w godzinach popołudniowych.