fbpx

Klimatyzacja Nowy Sącz

Kontroluj temperaturę pilotem od klimy! Postaw na nowoczesność i komfort.

Profesjonalny i estetyczny Montaż Kilmatyzacji w Tarnowie

Dołącz do 80+ zadowolonych klientów

Dlaczego my?
Działamy kompleksowo

Dzięki swojej wszechstronności udało nam się podłączyć klimatyzację w prawie 100 punktach. A ta liczba wciąż się powiększa!

Jesteśmy szybcy

Nawet w ciągu 3 dni od podpisania umowy możesz korzystać ze sprawnej klimatyzacji w swoim domu.

Sprawdzone marki

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, a wśród nich jest Haier, Gree oraz Rotenso.

Gwarantujemy konkurencyjność cen

Kompleksowa usługa sprzedaży klimatyzacji wraz z montażem zaczyna się już od 3 600 złotych.

KlimaCool Nowy Sącz — słyszałeś już o nas?

Nie lubimy czytać laurek u innych usługodawców, więc nie będziemy tego praktykować. Jeśli chcesz poznać opinie o nas, znajdziesz je w dolnej części strony.

Prywatnie jesteśmy zespołem ciekawych świata ludzi, którzy uwielbiają wyzwania i szybko się uczą. A zawodowo? No cóż. Mówią o nas eksperci od klimy 🙃

Co możesz zyskać z Klima Cool?

Z całą pewnością zamiast pustych frazesów w tym miejscu chcesz przeczytać wymierne korzyści, które otrzymasz dzięki współpracy z Klima Cool. A zatem, sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.

Darmowe doradztwo i przygotowanie wyceny

Nie bierzemy zaliczek i kasy z góry. Płacisz tylko za kompletnie wykonaną usługę. Natomiast porady techniczne, doradztwo specjalistyczne oraz kosztorys dostajesz od nas GRATIS. Myślisz, że to uczciwe z naszej strony? Daj nam znać.

Dopasowanie usług do Twoich potrzeb

Zawsze staramy się dopasować urządzenie nie tylko pod względem metrażu pomieszczeń, ale budżetu, którym dysponuje klient. Zwracamy również uwagę na to, by klimatyzator pracował cicho i wydajnie. Nauczymy Cię również obsługiwać urządzenie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Powiedz nam, z czym jeszcze nie możesz sobie poradzić, a my w miarę możliwości postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Profesjonalny montaż i ubezpieczone działania

Zapomnij o bałaganie, kurzu i pyle. Zadbamy o to, by Twoje wnętrze było w nienaruszonym stanie. A do tego, w przypadku przypadkowej usterki nasze działania są całkowicie ubezpieczone. Jak widzisz, z Klima Cool nic nie ryzykujesz!

Montaż, serwis i usuwanie usterek

Kompleksowe działania to dowód na to, że w Klima Cool działamy na wielu płaszczyznach jednocześnie. Dbamy o komfort naszych klientów oraz o sprawność klimatyzatorów. Z tego powodu możesz liczyć na nas po prostu zawsze, gdy z klimą „coś” się dzieje. Wystarczy, że po prostu do nas zadzwonisz.

Klimatyzacja do mieszkania Nowy Sącz — cennik usług

W Klima Cool zawsze odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów, więc spokojnie możesz zapytać nas o cenę usług. Dbamy o to, by były one konkurencyjne.

Jeśli marzysz o podłączeniu klimy w zamku w Nowym Sączu, to z całą pewnością musisz trzymać się za kieszeń. Wszystkie inne zlecenia z pewnością będą miały przystępne ceny. Jeśli chcesz je poznać, wyślij od nas zapytanie i określ niezbędne czynniki.

A może chcesz poznać ceny teraz, dziś natychmiast? To po prostu zajrzyj tu → cennik klimatyzacji, by mieć wyobrażenie o tym, ile to kosztuje.

Montaż klimatyzacji w Nowym Sączu — krok po kroku.
Jak to wygląda?

Tylko 3 kroki dzielą Cię od kompleksowego montażu klimy

1. Rozmowa ze specjalistą

Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o tym, czego i gdzie potrzebujesz. Na podstawie krótkiej rozmowy możemy przygotować dla Ciebie kompletny kosztorys.

2. Wycena usług w kosztorysie

Przygotowane dokumenty przedstawimy Ci do weryfikacji i dokładnie omówimy każdy punkt naszej współpracy. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy, to wyznaczymy termin instalacji.

3. Wykonanie montażu lub serwisu

Montaż klimatyzacji w Nowym Sączu zostanie wykonany kompleksowo. A w kolejnych miesiącach możemy spotkać się na serwisie urządzeń, by utrzymać gwarancję producenta i wyścić urządzenie.

Gdzie najczęściej spotkasz instalatorów z KlimaCool?

całą pewnością w Małopolsce! Oto lista miast, w których już pracowaliśmy:

<linki do miast>

A jeśli chodzi o rodzaje nieruchomości, to klima będzie działała prawidłowo bez względu na ich funkcję. Możemy ją zamontować w domach jednorodzinnych, w blokach, w budynkach rekreacji indywidualnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Jak widzisz, nic nas nie ogranicza!

Podejmij właściwą decyzję i napisz do Klima Cool! Czekamy na Ciebie.

Jak oceniają nas klienci?

5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ - Tyle średnio otrzymyjemy od naszy klinentów w opiniach
Zamów klimatyzację z montażem w Tarnowie
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec - skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

Zamów Darmową Wycenę

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec – skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.