fbpx

Klimatyzacja Tarnów

Profesjonalny i estetyczny Montaż Kilmatyzacji w Tarnowie

Zależy Ci na uzyskaniu optymalnej temperatury, która podniesie wydajność i zapewni komfort – zarówno w pracy, jak i w domu? Wygląda na to, że potrzebna Ci jest klimatyzacja Tarnów, dzieki której ogrzejesz lub schłodzisz dowolnie wybraną przestrzeń. Dołącz do 80+ zadowolonych klientów, którzy średnio oceniają naszą pracę na 9/10.​

Profesjonalny i estetyczny Montaż Kilmatyzacji w Tarnowie

Dołącz do 80+ zadowolonych klientów

Dlaczego my?
Profesjonaliści z olbrzymią wiedzą!

Dbamy o to, by nasza wiedza była aktualizowana i poparta faktami. Obsłużyliśmy już prawie 100 firm i wciąż poszerzamy swoje zasięgi.


Ekspresowe podejmowanie trafnych decyzji

Po podpisaniu umowy już w ciągu 3 dni możesz mieć w swoim domu podłączone urządzenie do ochładzania lub grzania powietrza.

Korzystamy z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku

Pracujemy tylko z topowymi markami: Rotenso, Haier, Gree. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dajemy naszym klientom wszystko to, co najlepsze!

Jakość i cena zawsze są na tym samym poziomie!

Już od 3 600 zł możesz mieć podłączoną klimatyzację w Tarnowie.Klima Cool Tarnów — czy już o nas słyszałeś?

Jeżeli w tym miejscu spodziewasz się „przechwalanek” i tekstu o tym, że jesteśmy najlepsi (choć, kto wie 😊) – czeka Cię zaskoczenie. Proponujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Tarnów.

Jesteśmy KlimaCool – młodą i rozwijającą się firmą z Krakowa. Dobieramy, montujemy oraz serwisujemy klimę. A biorąc pod uwagę opinie klientów (znajdziesz je niżej) – robimy to naprawdę dobrze. Jeśli mieszkasz w Tarnowie lub okolicach i interesuje Cię klimatyzacja – dobrze trafiłeś!

Co robimy i jak na tym zyskasz?

Pewnie masz już za sobą co najmniej kilka lektur związanych z definicją i rodzajami klimatyzacji, sposobem ich działania, a także tym, dlaczego warto montować je w firmie, domu, a nawet mieszkaniu. Dlatego pozwól, że nie będziemy Cię zanudzać aspektami technicznymi i przejdziemy do tego, co z pewnością interesuje Cię najbardziej, czyli konkretnych korzyści, które otrzymasz w pakiecie z naszymi usługami.

Darmowa konsultacja i wycena

Kierujemy się zasadą, że, bierzemy pieniądze tylko za faktycznie wykonaną robotę. To oznacza, że szczegółową wycenę oraz profesjonalne konsultacje masz u nas całkowicie za darmo. A gdy już zdecydujesz się na nasze wsparcie – zapłacisz tylko za konkretne działania, czyli: urządzenie, ich montaż, a w przyszłości – także niezbędne serwis. Brzmi fair, prawda? Klimatyzacja domowa w Tarnowie wcale nie musi być kosztowną inwestycją, a w KlimaCool stawiamy dodatkowo na jasne i przejrzyste zasady współpracy i brak ukrytych kosztów.

Idealnie dobrane rozwiązania

Dokładnie przeprowadzony wywiad pozwoli nam dopasować instalację, która z pewnością spełni wszystkie Twoje potrzeby. Będzie wydajna, cicha, prosta w obsłudze, bezawaryjna, a dodatkowo – zmieści się w założonym przez Ciebie budżecie. Klimatyzatory, również te montowane w Tarnowie, mają róże parametry. W naszej działalności zależy nam na zadowoleniu klienta w zakresie oferowanych przez nas usług. Niskie zużycie energii, energooszczędne rozwiązania, duża moc urządzenia, a może po prosu estetycznie wykonana instalacja? Nie ważne, na czym Ci zależy, klimatyzacja do domu w Tarnowie, wykonana przez KlimaCool, spełni Twoje oczekiwania.

Fachowy i estetyczny montaż – bez bałaganu i uszkodzeń

Wszystkie działania przeprowadzimy w taki sposób, aby zadbać o estetykę oraz nienaganny stan Twojego obiektu. Sprytnie ukryjemy instalację, aby nie zaburzała jego designu, a na koniec – wszystko posprzątamy. Wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacji i odpowiednio wykonany projekt instalacji gwarantuje profesjonalny montaż. P.S. A jeśli w trakcie prac zdarzy się przewidziany wypadek – pamiętaj, że posiadamy odpowiednie ubezpieczenie, które pokryje wszystkie Twoje straty.

Profesjonalna opieka i serwis

Nasze urządzenia klimatyzacyjne są „cool” nie tylko dlatego, że świetnie chłodzą, ale również dlatego, że są trwałe i wydajne przez wiele lat. Jak to robimy że klimatyzatory Tarnów mogą być niezawodne? Aby Twoja instalacja działała długo i sprawnie – musi być regularnie doglądana, a w razie konieczności – szybko naprawiana. I wiesz co? Tym też się zajmujemy!
Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny, w ramach którego wykonujemy przegląd instalacji, weryfikujemy jej kluczowe parametry, a także czyścimy urządzenie.

Cennik klimatyzacji Tarnów – ile to kosztuje?

Zastanawiasz się, czy klimatyzacja w Tarnowie jest droga i jaka jest jej dokładna cena? Mamy dla Ciebie 2 wiadomości – jedną dobrą, drugą nieco gorszą.

Zła jest taka, że na tak postawione pytanie nie da się udzielić szybkiej i jednoznacznej odpowiedzi. Ostateczne koszty tego typu instalacji zależą bowiem od takich elementów, jak: rodzaj, wydajność, miejsce montażu, rodzaju jednostki zewnętrznej, a także użytego do tego podzespołu (w tym konkretne marki).

Jaka jest zatem dobra wiadomość?

…że możesz ją poznać nawet w ciągu kilku najbliższych minut. Klimatyzacja Tarnów cena może być dopasowana nie tylko do Twoich potrzeb, ale i budżetu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz kilka podstawowych informacji, a my na tej podstawie przedstawimy Ci w pełni dopasowaną wycenę. Jasno prezentujemy wszystkie koszty związane z montażem oraz serwisem klimatyzacji. 

P.S. Jeśli naprawdę Ci się śpieszy – tutaj znajdziesz przybliżone koszty: cennik klimatyzacji, a jeśli interesują Cię też inne lokalizacje, sprawdź klimatyzacja Kraków cena.

Montaż klimatyzacji w Tarnowie - krok po kroku.

Tranów klimatyzacja  – jak zamówić usługę? Całość załatwisz z nami w 3 prostych krokach.

1. Kontakt i konsultacje

Przejdź do kontaktu, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.
Przeprowadzimy krótki wywiad, podczas którego odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz zbierzemy informacje potrzebne do wykonania kolejnych kroków. Przedstawimy urządzenia do klimatyzacji, które warto rozważyć podczas montażu w Twoim domu lub pomieszczeniach biurowych.

2. Przekazanie kosztorysu wraz z dopasowaniem urządzeń

Weźmiemy pod uwagę wszystkie kwestie (w tym Twój budżet, potrzeby i lokalizację). Klimatyzacja wpływa na jakość i komfort Twojego życia, a przy tym nie powinna zaburzać estetyki wnętrza. Klimatyzacja domowa Tarnów może być idealnie dopasowana właśnie do Twoich potrzeb. Na tej podstawie wybierzemy konkretne urządzenia oraz przedstawimy Ci finalną wycenę wszystkich prac.

3. Wyznaczenie terminu montażu i realizacja usługi

Na koniec nie pozostanie nam nic innego, jak przyjechać, zainstalować Twoją klimatyzację i upewnić się, że działa tak, jak trzeba! 
Następnie, co pewien czas, będziemy wpadać do Ciebie na serwisy* aby wyczyścić urządzenie, sprawdzić jego stan i oczywiście – znacząco wydłużyć żywotność. Proponujemy również serwis urządzeń klimatyzacyjnych.

Pamiętaj, że po podłączeniu klimatyzacji niezbędne jest wykonywanie serwisów.*

*Jest on wymagany ze względu na gwarancję udzielaną przez producenta konkretnego urządzenia.
Mówiąc wprost – musimy go “podbić”, aby Twoja klima nadal była objęta gwarancją 😉.

Oferujemy naszym klientom sprzedaż i montaż klimatyzacji Tarnów. Dodatkowo proponujemy również naprawę i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, regularne czyszczenie czy odgrzybianie.

Gdzie możemy podłączyć klimatyzację w Tarnowie z Klima Cool?

Wcale nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że lokalizacja nie ma dla nas większego znaczenia. Pod warunkiem że chcesz zamówić klimatyzację z montażem “gdzieś” w okolicach Tarnowa 😉. Świadczymy montaż urządzeń klimatyzacyjnych również w innych lokalizacjach. Zobacz klimatyzacja Kraków oraz klimatyzacja Bochnia.

Klimatyzacja Tarnów – jak oceniają nas dotychczasowi klienci?

Firma bez opinii jest jak… zresztą – pewnie się domyślasz ;). Dlatego sprawdź, co mają do powiedzenia nasi klienci! Szeroki zakres usług, wykonywanie montażu i serwisu oraz profesjonalne doradztwo, pozwala nam dostarczać rozwiązań do biur, firm oraz prywatnych domów.  Zapraszamy do kontaktu jeśli interesuje Cię montaż klimatyzacji Kraków, Tarnów lub inna lokalizacja w małopolsce.

5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ - Tyle średnio otrzymyjemy od naszy klinentów w opiniach
Zamów klimatyzację z montażem w Tarnowie
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec - skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

Zamów Darmową Wycenę

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec – skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.