fbpx

Klimatyzacja Wadowice

Profesjonalny i estetyczny Montaż Kilmatyzacji w Wadowicach
Dlaczego my?
Fachowa wiedza i odpowiedź na wszystkie pytania

Chcesz dołączyć do grona 100+ zadowolonych klientów? Napisz do nas, a my przygotujemy szczegółowy kosztorys.

Podpisz umowę i ciesz się klimą już w ciągu 5 dni!

Od chwili podpisania umowy pojawimy się pod wskazanym adresem już w ciągu dni, byś mógł korzystać z klimatyzacji w Brzesku.

Tylko pewni producenci i sprawdzone marki

My już zdecydowaliśmy. Współpracujemy z m.in. Gree, Haier, Rotenso, by spełnić Twoje wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Przystępna cena usług i serwisów gwarancyjnych

Najniższa cena za klimatyzację i montaż instalacji wynosi 3 600 złotych.

Czy warto nas poznać?

Oczywiście! Jesteśmy grupą młodych i pełnych wigoru ludzi, które z przyjemnością wykonują swoje obowiązki zgodnie z najwyższymi wymogami.

Dzięki nam wielu mieszkańców Wadowic już teraz może korzystać z klimatyzacji, gdy na zewnątrz temperatura gwałtownie rośnie.

Zapoznaj się z recenzjami naszych klientów i podejmij odpowiednią decyzję.

Co robimy i co możesz dzięki nam zyskać?

U nas płacisz i masz prawo wymagać. A my zawsze podejmujemy wszelkie możliwe działania, aby zapewnić maksymalne zadowolenie. Skorzystaj z naszych usług, które są kompleksowe na każdym etapie naszej współpracy. Zapoznaj się z naszymi mocnymi stronami.

Darmowy kosztorys i doradztwo

Jednym z naszych firmowych założeń, które cieszy się ogromnym uznaniem naszych klientów, jest wystawianie rachunku za pracę, która została w rzeczywistości wykonana. Oznacza to, że współpraca w fazie przygotowawczej do instalacji jest zupełnie bezpłatna. Pamiętaj, że zawsze masz możliwość skontaktowania się z nami i podzielenia się swoimi problemami, a my z przyjemnością pomożemy je rozwiązać.

Usługa szyta na miarę potrzeb

Dokładnie przeprowadzony wywiad pozwoli nam dopasować instalację, która z pewnością spełni wszystkie Twoje potrzeby. Będzie wydajna, cicha, prosta w obsłudze, bezawaryjna, a dodatkowo - zmieści się w założonym przez Ciebie budżecie.

Fachowy i estetyczny montaż

Martwisz się o nieporządek lub uszkodzenia materialne? U nas takie incydenty są wykluczone. Oprócz podejmowania odpowiedzialnych środków, zapewniamy Ci, że Twoje mienie jest ubezpieczone od ewentualnych nieszczęśliwych wypadków podczas pracy. Zatem z Klima Cool nie musisz się obawiać żadnych ryzyk!

Kompetentna pomoc i usługi serwisowe

Skorzystaj z naszej pomocy, gdy marzysz i klimie w domu lub firmie. Chętnie zadbamy również o terminową realizację serwisów wraz z prowadzeniem niezbędnej dokumentacji, by urządzenie nie straciło gwarancji producenta. Poznaj nas bliżej!

Cennik usług

Wbrew pozorom, posiadanie klimatyzacji w domu lub firmie nie jest luksusem jedynie dla bogatych. Nawet jeśli uważasz się za typowego Kowalskiego, zapewniamy Cię, że nasze usługi są dostępne dla Ciebie.

Cena klimatyzatorów i usługi montażowej zależy od powierzchni, która ma zostać schłodzona. Każde zlecenie jest oceniane indywidualnie, więc możesz być pewien, że nie dostaniesz urządzenia przystosowanego do budynku wielkości Pałacu Goetz 😀

Skontaktuj się z nami, powiedz nam, czego oczekujesz, a w ciągu kilku godzin przygotujemy wstępną wycenę instalacji klimatyzacji.

Chcesz wiedzieć na już? Zajrzyj tutaj → cennik klimatyzacji 🙂.

Montaż klimatyzacji w Wadowicach. Sprawdź, jak pracujemy.
Krok po kroku.

Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od korzystania z chłodnych wnętrz w czasie upalnego lata

1. Rozmowa

Bez względu na to, czy lubisz pisać, czy rozmawiać, skontaktuj się z nami i powiedz o swoich potrzebach. Możesz do nas zadzwonić lub napisać @

Skorzystaj z możliwości i podejmij właściwą decyzję!

2. Przygotowanie kosztorysu

Kosztorys i jego akceptacja są konieczne, byśmy mogli podjąć kolejne kroki. Wypracujemy taki schemat działania, by Twoje zadowolenie było optymalne.

To jak, powiesz „tak” KlimaCool?

3. Montaż klimatyzacji i serwisy gwarancyjne

Umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie na montaż klimatyzacji w Wadowicach.

Pamiętaj, że okresowe przeglądy urządzenia są niezbędne, by każdy nie stracić gwarancji producenta.

Gdzie instalatorzy z KlimaCool bywają najczęściej?

Nasza główna działalność koncentruje się na terenie województwa małopolskiego, ale jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje sugestie 🙂

Nasze instalacje są przede wszystkim realizowane w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, a także w firmach, biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Opinie klientów — poznaj je osobiście​

5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ - Tyle średnio otrzymyjemy od naszy klinentów w opiniach

Twoja klimatyzacja już do Ciebie jedzie

Postaw na profesjonalne usługi i dostępność pomocy technicznej oraz serwisowej. Klima Cool to marka, której nie da się nie lubić. Podejmij właściwą decyzję i nie żałuj kasy na solidną klimę.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.