fbpx

Klimatyzatory Aux

Klimatyzacja Aux Kraków

Klimatyzacja Aux Kraków to Twoja szansa na zyskanie w domu przyjemnego chłodu. Zwycięzca wielu rankingów klimatyzatorów w stosunku jakości do ceny. Dobre parametry, bogate funkcje, filtry w standardzie i ponadczasowy design – to jest to, co naszym zdaniem, wyróżnia klimatyzatory Aux. Poniżej lista podstawowych funkcji, które znajdziemy w każdym modelu.

Aux Freedom
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 3 649  PLN brutto

Aux J-Smart i J-Smart Art
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 4 490  PLN brutto

Aux Halo i Halo Delux
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 4 145  PLN brutto

Aux Q-Smart
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 3 845  PLN brutto

Aux Q-Smart Premium i Q-Smart Premium Gray
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 4 190  PLN brutto

Klimatyzacja Aux Kraków – cennik z montażem – ile to kosztuje?

Zapewne zastanawiasz sie co oznacza magiczna “*“, przy “Cena wraz z montażem od…“. Pewnie też już wiesz, że cenna zależy od wielu czynników. Pozwól, że w skrócie opowiem Ci o 2 najważniejszych.

  • Montaż podstawowy to nic innego niż montaż, którego długość instalacja freonowej i elektrycznej nie wynosi więcej niż 3-5 metrów, a instalacja poprowadzona jest w korytku. Bez konieczności ukrywania instalacji w ścianie – bruzdowania.
  • Drugi czynnik to moc urządzenia – musimy dobrać Ci odpowiednią moc w zależności od wielkości pomieszczenia, które chcesz schłodzić

Jeśli chcesz zamontować tylko jedno urządzenie, to możesz przyjąć, że właśnie ta cena dotyczy się twojego przypadku :). Natomiast jeśli chciałbyś mieć w każdym pomieszczeniu osobne urządzenie (multisplit), to wiesz co… Wtedy konieczna będzie wizja lokalna i wycena na miejsca. W jednym i drugim przypadku najlepiej kliknij przycisk poniżej, a my zajmiemy się resztą 😉

Proponowana przez nas klimatyzacja Kraków to nie tylko produkty od Aux. Pracujemy również na sprzęcie innych, renomowanych producentów. Sprawdź:

Z pewnością znajdziesz w KlimaCool model dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Jeśli masz problem z wyborem, chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt.

Montaż Klimatyzacji Aux – wykonają go dla Ciebie doświadczeni montażyści KlimaCool

Lokalizacja nie ma dla nas większego znaczenia. Pod warunkiem że interesują Cię klimatyzatory Aux Kraków z montażem „gdzieś” na terenie województwa małopolskiego 😉. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działamy, kliknij stronę wybranej lokalizacji poniżej, albo od razu przejdźmy do kontaktu.

Zamów klimatyzator Aux z montażem w Małopolsce
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec - skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

Zamów Darmową Wycenę

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec – skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.