fbpx

Klimatyzacja do Domu Kraków

Klimatyzatory do domu

Chcesz wprowadzić powiew ożywczego chłodu do swojego wnętrza? Oferujemy klimatyzację do domu w Krakowie, dzięki której odzyskasz kontrolę nad temperaturą w upalne dni. Niezależnie od tego, jak duży jest Twój dom, jesteśmy w stanie dobrać funkcjonalne rozwiązania, które poprawią Twój komfort życia. Możesz liczyć na darmową wycenę i dobór urządzeń, a jeśli się zdecydujesz, w krótkim terminie wykonamy montaż – czysto i estetycznie, tak by nie zaburzyć wystroju wnętrza. Dowiedz się więcej o szczegółach naszej oferty.

Dlaczego my?
Fachowa wiedza i odpowiedź na wszystkie pytania

Chcesz dołączyć do grona 100+ zadowolonych klientów? Napisz do nas, a my przygotujemy szczegółowy kosztorys.

Podpisz umowę i ciesz się klimą już w ciągu 5 dni!

Od chwili podpisania umowy pojawimy się pod wskazanym adresem już w ciągu dni, byś mógł korzystać z klimatyzacji

Tylko pewni producenci i sprawdzone marki

My już zdecydowaliśmy. Współpracujemy z m.in. Gree, Haier, Rotenso, by spełnić Twoje wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Przystępna cena usług i serwisów gwarancyjnych

Najniższa cena za klimatyzację i montaż instalacji wynosi 3 600 złotych.

Klimatyzacja do domu Kraków – czym się charakteryzuje?

W domach, ze względu na większe powierzchnie i zróżnicowaną architekturę, często montujemy klimatyzację centralną lub klimatyzatory typu split. Klimatyzacja centralna jest rozbudowanym systemem, w którym powietrze jest chłodzone w centralnej jednostce, a następnie rozprowadzane przez kanały do poszczególnych pomieszczeń. Jest to rozwiązanie skuteczne w przypadku większych domów, gdzie wymagane jest jednoczesne chłodzenie wielu pomieszczeń. Natomiast klimatyzatory typu split składają się z jednostki zewnętrznej, umieszczonej na zewnątrz budynku, oraz jednostek wewnętrznych, które są zamontowane wewnątrz poszczególnych pomieszczeń. To popularne rozwiązanie w domach, umożliwiające niezależne sterowanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach.

Nowoczesna klimatyzacja do domu umożliwia nie tylko chłodzenie pomieszczeń w upalne dni, ale także ogrzewanie w okresie zimowym. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnymi warunkami temperaturowymi przez cały rok. Klimatyzacja w domu może również mieć funkcję oczyszczania powietrza, regulacji wilgotności oraz sterowanie wentylacją. Pozwala to stworzyć idealny mikroklimat, pozytywnie wpływający na samopoczucie. Jeśli interesuje Cię nowoczesna klimatyzacja w Krakowie, która posiada wymienione funkcje, skontaktuj się z nami.

Montaż klimatyzacji w domu Kraków – jak działamy?

Jesteśmy profesjonalistami z zapleczem wiedzy technicznej i dużym doświadczeniem. Oferujemy nie tylko montaż klimatyzacji do domu na terenie Małopolski, ale także kompleksowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Dopasowujemy przy tym rozwiązania do Twojego budżetu. Wycena całej usługi jest darmowa. Jeśli zdecydujesz się na montaż klimatyzacji w Krakowie, w ciągu 3 dni od podpisania umowy wykonamy profesjonalny i przede wszystkim estetyczny montaż. Nie musisz obawiać się o wystające elementy instalacji i chaos w całym domu. Nasz usługa obejmuje także sprzątanie po zakończeniu prac. Po montażu możesz liczyć na naszą pomoc serwisową, która Ci długotrwałe i niezawodne działanie klimatyzacji.

Jaką klimatyzację montujemy?

W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory renomowanych marek, m.in.:

Oferowane przez nas systemy są nowoczesne, energooszczędne i charakteryzują się wysoką wydajnością

Nasze usługi obejmują również montaż klimatyzacji do mieszkania w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu

Cennik usług

Wbrew pozorom, posiadanie klimatyzacji w domu lub firmie nie jest luksusem dostępnym tylko dla bogatych. Nawet jeśli uważasz się za przeciętnego Kowalskiego, zapewniamy, że nasze usługi są dostępne dla Ciebie.

Koszt klimatyzatorów i usługi montażu zależy od powierzchni, którą chcesz schłodzić. Każde zlecenie jest oceniane indywidualnie, więc możesz być pewien, że dostaniesz urządzenie odpowiednie do wielkości Twojego budynku, a nie przesadnie duże jak Pałac Goetz 😀

Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania, a w ciągu kilku godzin przygotujemy wstępną wycenę instalacji klimatyzacji.

Chcesz poznać ceny już teraz? Sprawdź nasz cennik klimatyzacji tutaj 🙂.

Gdzie instalatorzy z KlimaCool bywają najczęściej?

Nasze główne pole działania koncentruje się na terenie województwa małopolskiego, ale jesteśmy elastyczni i gotowi do rozważenia Twoich sugestii 🙂

Nasze usługi instalacyjne głównie obejmują domy jednorodzinne, mieszkania, a także firmy, biura i obiekty publiczne.

Opinie klientów — poznaj je osobiście​

5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ - Tyle średnio otrzymyjemy od naszy klinentów w opiniach

Twoja klimatyzacja już do Ciebie jedzie

Postaw na profesjonalne usługi i dostępność pomocy technicznej oraz serwisowej. Klima Cool to marka, której nie da się nie lubić. Podejmij właściwą decyzję i nie żałuj kasy na solidną klimę.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.