fbpx

Klimatyzatory Haier

Klimatyzacja Haier Kraków

Klimatyzacja Haier Kraków – niezwykle ciche urządzenia wyposażone w bardzo bogate filtry. Jest to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na rozmaite alergie, katar sienny, opuchnięte oczy, czy inne dolegliwości. Zobacz, co możemy Ci zaproponować w KlimaCool.

Haier Tyga
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 3 890 PLN brutto

Haier Pearl
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 4 790 PLN brutto

Haier Flexis
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 6 090 PLN brutto

Haier Jade
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 8 490 PLN brutto

Haier Expert
Parametry techniczne
Dostępne moce wraz z ceną

* Cena z montażem 6 290 PLN brutto

Klimatyzacja Haier Kraków – ile to kosztuje?

Zapewne zastanawiasz się co oznacza magiczna “*“, przy “Cena wraz z montażem od…“. Pewnie też już wiesz, że cenna zależy od wielu czynników. Pozwól, że w skrócie opowiem Ci o 2 najważniejszych.

  • Montaż podstawowy to nic innego niż montaż, którego długość instalacja freonowej i elektrycznej nie wynosi więcej niż 3-5 metrów, a instalacja poprowadzona jest w korytku. Bez konieczności ukrywania instalacji w ścianie – bruzdowania.
  • Drugi czynnik to moc urządzenia – klimatyzacja Haier Kraków powinna być dobrana w zależności od wielkości pomieszczenia, które chcesz schłodzić.

Interesują Cię klimatyzatory innego producenta lub chcesz porównać parametry, by wybrać najlepszą możliwość? Koniecznie zobacz:

Jeśli chcesz zamontować tylko jedno urządzenie, to możesz przyjąć, że właśnie ta cena dotyczy się twojego przypadku :). Natomiast jeśli chciałbyś mieć w każdym pomieszczeniu osobne klimatyzatory Haier Kraków (multisplit), to wiesz co… Wtedy konieczna będzie wizja lokalna i wycena na miejsca. W jednym i drugim przypadku najlepiej kliknij przycisk poniżej, a my zajmiemy się resztą 😉

Montaż klimatyzacji Haier – powierz prace firmie KlimaCool

Lokalizacja nie ma dla nas większego znaczenia. Pod warunkiem że chcesz zamówić klimatyzację z montażem “gdzieś” na terenie województwa małopolskiego 😉. Klimatyzacja Kraków lub okolice – niezależnie od miejsca, profesjonalnie zamontujemy system chłodzący w Twoim domu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działamy, kliknij stronę wybranej lokalizacji poniżej, albo od razu przejdźmy do konkretów.

Zamów klimatyzator Haier z montażem w Małopolsce
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec - skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

Zamów Darmową Wycenę

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich potrzebach, otrzymać bezpłatną wycenę, a na koniec – skorzystać z profesjonalnych i konkretnych usług.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.